2012

JK Napoli Prize CEI***

24.–26.05. 2013 JK Napoli Prize CEI*** Endurance Ride, Šamorín (SK)

Akce v roce 2012

21. listopadu 2012 - Equitana 2013
Zahájili jsme jednání o účasti projektu Horse Emergency v nekomerční části "světového koňského veletrhu" Equitana 2013 v Essenu. Termín této akce je 16.-24.03.2013.

bannerequitana

19. listopadu 2012 - projekt "Naše srdce bijí pro zvířata" (http://www.youtube.com/watch?v=C3M1QWePA5E) Přidáváme se k aktivitám a postojům studentů VFU Brno - našich brzkých budoucích spolupracovníků.


HE_Team_for_VFU

2. listopadu 2012 - Aktuální problémy chovu a šlechtění koní v ČR

Konference na Mendelově unverzitě v Brně se zúčastnil (a stejně jako v loňském roce i přednášel) člen teamu H.E. Pavel Čechovský. V tématu Etologie a etika přepravy koní zbyl prostor i pro propagaci Koňské záchranky.

etologie_2012_web

13. října 2012 - Velká pardubická steeplechase
v nezvyklý den (sobota) měl kompletní team H.E. pohotovost na nejprestižnější jezdecké akci u nás.
Počasí přálo a celý dostihový den proběhl bez komplikací a tak i bez asistence teamu H.E.

vp12_2012 vp12a_2012

29. září 2012 - Zvířátkiáda Městské části Brno - střed, opět po roce se část našeho teamu zúčastnila této akce; hojnému počtu návštěvníků jsme představili naši činnost a také jsme předvedli několik simulovaných situací, se kterými se při našich výjezdech setkáváme...

zviratkiada_2012_web

19.-23. září 2012 - East European Endurance Ride CEI*** (Rakousko - Maďarsko - Slovensko)

pred_startem vyjimka_do_chko rekognoskace_terenu v_chko zaverecna_party johnny_cash_revival

16. září 2012 - Šampionát ČR veteránů ve všestrannosti, Brno - Panská lícha, pohotovostní služba

Nový člen týmu Horse Emergency

V červenci 2012 se brněnský team rozrostl o dalšího člena. Stal se jím Pavel Svozil; prozatím se zaškoluje, ale počítáme s tím, že jeho účast v budoucnu pomůže lépe personálně vykrývat akce a výjezdy.
Pavle, vítáme tě do týmu!!

KOŇSKÁ ZÁCHRANKA VSTUPUJE DO DALŠÍ DIMENZE: Dne 12.06.2012 byl projekt Horse Emergency zaregistrován jako nestátní nezisková organizace. V budoucnu bude tento subjekt zastřešovat, sjednocovat a koordinovat všechny nově vznikající týmy. Současně také umožní čerpání různých dotačních titulů a zjednoduší přístup k potřebným sponzorským zdrojům.

!!! DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ !!! VÁŽENÍ PŘÁTELÉ A PŘÍZNIVCI KOŇSKÉ ZÁCHRANKY - V POSLEDNÍCH DNECH SE VYSKYTLY PŘÍPADY, KDY BYLI MAJITELÉ KONÍ OSLOVENI "ZÁSTUPCEM" POJIŠŤOVNY, KTERÝ NABÍZÍ POJIŠTĚNÍ KONÍ VČETNĚ ASISTENČNÍ SLUŽBY HORSE EMERGENCY.

V SOUČASNÉ DOBĚ ALE HORSE EMERGENCY NEMÁ UZAVŘENOU ŽÁDNOU TAKOVOU SMLOUVU S ŽÁDNÝM POJIŠŤOVACÍM SUBJEKTEM...

NICMÉNĚ ZÁVĚREM DOBRÁ ZPRÁVA - O UZAVŘENÍ SMLOUVY, KDY BY SOUČÁSTÍ POJIŠTĚNÍ KONĚ BYLA I ASISTENČNÍ SLUŽBA HORSE EMERGENCY, NÁŠ TEAM AKTIVNĚ JEDNÁ... V MOMENTĚ, KDY TENTO PRODUKT VSTOUPÍ NA TRH, BUDEME VÁS O TÉTO SKUTEČNOSTI SAMOZŘEJMĚ NEPRODLENĚ INFORMOVAT...

Natáčení pořadu "Chcete mě?"

15. května 2012 nás opět navštívil milý štáb pořadu "Chcete mě?" a natočil aktuální reportáž o naší činnosti. Průvodním motivem reportáže byla záchrana tehdy březí Mišky a její nynější rekonvalescence zakončená narozením zdravého hřebečka.

 

P řátelé Koňské záchranky,
v době, kdy jen velmi těžko sháníme prostředky na zajišťování naší služby, najdou se bohužel i takoví, kteří se na projektu Horse Emergency chtějí jen bezplatně zviditelnit. Koňská záchranka ukončila spolupráci s Jezdeckými potřebami sídlícími v Lanškrouně.

24.03.2012
tuto březnovou sobotu se kompletní Horse Emergency Team sešel k poradě a k nazkoušení ukázkového programu pro prezentaci na TechAgro 2012.

 

 

TechAgro - BVV

ve dnech 31.03. - 04.04.2012 se zúčastníme veletrhu TechAgro na brněnském Výstavišti. Najdete nás v prostoru Farmy John Deere (volná plocha A, pavilon Y). Podrobnosti na webu BVV zde http:/www.bvv.cz/techagro/techagro-2012/profil-veletrhu/

____________________________________________________