Zdroje financování a ceník

Převozy a záchranné akce týmu Horse Emergency se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami pro poskytování služeb, na základě Objednávky (dokument PDF je stažení).

 

Ceny za akutní zásah a záchrannou akci:
Výjezd speciální sanitky se záchranným zařízením 30,-Kč/každý km
Řidič - záchranář 500,-Kč/hod.
Veterinární lékař Záchranné služby 500,-Kč/hod.
Neakutní převoz:
Výjezd sanitky 30,-Kč/každý km
Pohotovostní služba na akcích
Příjezd sanitky 20,-Kč/každý km
Prostoj sanitky včetně personálu (řidič-záchranář) 500,-Kč/hod
Případný zákrok během pohotovostní služby na akcích - viz Ceny za akutní zásah.
Stavění zvířete na nohy:
Příjezd týmu se speciální trojnožkou 10,-Kč/každý km
Řidič - záchranář 500,-Kč/hod.
Doplňkové služby:
Příjezd přepravníku se závěsem 20,-Kč/každý km
Řidič - záchranář 500,-Kč/hod.
Odchyt zvířete 500,-Kč/hod.
Zapůjčení závěsu do stáje 150,-Kč/den
Záchranářský seminář s využitím modelu koně Renda 1200,-Kč/hod.
Simulovaná praktická ukázka zásahu 3000,-Kč
Příjezd na přednášku nebo praktickou ukázku 20,-Kč/každý km

Nejsme plátci DPH.

Veterinární záchranná služba Horse Emergency bohužel musí částečně fungovat na komerčním základě. Doposud se totiž nedaří zajistit tuto záslužnou činnost z jiných zdrojů. Doufáme, že během plnohodnotného provozu v blízké budoucnosti se tato situace zlepší a potřebné finance se najdou u státu, regionů, firem nebo soukromých subjektů.

Současný stav financování Veterinární záchranné služby:
Náklady na zřízení a provoz Záchranky se již šplhají do závratných částek a prozatím je financujeme z vlastních zdrojů a za pomoci dosavadních drobných dárců, kteří se rekrutují hlavně z okruhu blízkých příznivců koní.

Zdravý rozum nám napovídá, že poměrně vysoké částky za komerční zákrok by mohly spoustu majitelů demotivovat a celý záchranný systém by potom ztrácel svůj význam. Proto se snažíme alespoň částečně nutné prostředky na záchranné akce zajišťovat jiným způsobem. Podobně bychom rádi financovali i nezbytné technické dovybavení první varianty sanitky, další závěsná zařízení i nové speciální přepravníky.

0056Podpora0057Privesky
Vize a plány financování do budoucna:

  1. Mimoevropské fondy, granty, dotace ČR a regionů.
  2. Spolupráce s Nadacemi a Nadačními fondy.
  3. Prodej reklamy – jde samozřejmě o jistou formu sponzorských příspěvků od úspěšných firem. Pro potenciální partnery máme připravenu velmi zajímavou nabídku. Pokud vás oslovil opravdový humánní podtext celého konceptu, kontaktujte nás, prosím!
  4. Úzká spolupráce s IZS.
  5. Pojištění koně – probíhají jednání s Českou pojišťovnou o možnostech pojištění záchranné akce a akutního převozu na Veterinární kliniku. Zajistěte si financování záchrany vašeho koně touto formou. Buďte nároční, pokud jde o vaše zvíře. Jako majitel zvířete rozhodujete jak bude váš kůň zachraňován a transportován. Pokud chcete to nejlepší pro zvíře, sledujte tento web a brzy právě zde naleznete všechny informace o tomto pojišťovacím produktu.
  6. Zapojili jsme se do podpůrného projektu Givt.cz. Více podrobností jak sponzorovat naši činnost, aby vás to nestálo ani korunu najdete zde.